Duszpasterze

ks. Waldemar Mirosław Ćwiek
Data urodzenia: 22-01-1958
Data święceń: 17-12-1983
Godności: kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej
Tytuły: mgr teologii
Stanowisko: proboszcz, od 1993 - Lublin - Trójcy Świętej (ul. Nałęczowska 94)

ks. mgr lic. Kamil Łukasz Zaborek
Data urodzenia: 15-12-1986
Data święceń: 02-06-2012
E-mail: zaboro86@wp.pl
Tytuły: mgr lic. teologii
Stanowisko: wikariusz od 22.06.2017

ks. prof. dr hab. Krzysztof Cezary Kaucha
Data urodzenia: 22-02-1968
Data święceń: 29-05-1993
E-mail: kkaucha@kul.lublin.pl
Tytuły: prof. dr hab
Godności: kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej
Funkcje: prac. naukowy KUL
Asystent Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy
Stanowisko: rezydent, od 1998 - Lublin - Trójcy Świętej (ul. Nałęczowska 94)
trojca.eu